| kosmin000 a întrebat:

Am o problema la un Huawei y6, dupa resetare imi cere sincronizarea cu contul google si cand il introduc nu merge, imi cere sincronizare cu un cont anterior. Stie cineva vreo metoda sa il repar?

1 răspuns:
| M7Seven a răspuns:

Pentru a putea sa il folosesti trebuie sa introduci acelasi cont de google cu care te-ai conectat prima data cand ai activat telefonul.Incearca sa iti amintesti contul sau daca nu ii mai stii parola foloseste o recuperare pe adresa de email sau numarul de telefon mobil, ar trebui sa te ajute chestia asta