| LSMM a întrebat:

Am o problema mai deosebita. Am avut o aplicatie si in timp ce navigam pe ea, am apasat din greseala pe o functie numita "call us". Apoi m-am trezit ca-mi formeaza un anumit numar si suna automat la el si imediat apelul e terminat.
Cam care sunt sansele sa se intample ceva daca respectivii din spatele aplicatiei au (probabil) salvat numarul meu?

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Si ce?
Problema este sa nu fi fost un numar special cu taxa, daca ai abonament verifica sa nu ai ceva in plus, daca ai in plusc esti bun de plata
Si ce daca au numarul tau?
Care este problema?
Nu pot face absolut nimic, iti este ca te vor suna la 12 noaptea? laughing)
Bafta