| Vasile_Postovariu_1992 a întrebat:

Am o problema,telefonul se inchide și nu mai pornește pana când rămâne fără baterie, cu toate ca am baterie când mi se inchide

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul in servis nu stim noi ce poate avea dar e clar are ceva defect. Ce marca e? M ai este in garantie?

| danutz2006 a răspuns:

Atunci cand iti face probleme, Incearca sa il resetezi. Pentru fiecare model de telefon exista o modalitate prin care sa il resetezi fortat. Cauta pe internet cum poti reseta fortat modelul tau de telefon.
Incearaca in acelasi timp sa ii dai o revenire la setarile din fabrica.
Este posibil ca atunci cand i-ai facut un update de soft sa fi ramas ceva agatat si de aceea sa iti faca probleme.
Daca nu merge nici asa incearca sa gasesti o noua versiune de soft care este posibil sa nu iti mai faca probleme.
Bafta.