| Cozma_Cipri_2001 a întrebat:

Am o probleme cu Allview X3 Soul imi arata ca incarcarea de la 5% pana la 100% dureaza 5 ore, am pus telefonul la incarcat la ora 23:00 era 10-15% bateria si l-am lasat pana dimineata la ora 7 si era doar 59% care este problema?

2 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

E de la încărcător, îți recomand să-ți iei unul original pentru telefonul tău. Altfel riști sa strici și bateria, dar oricum, nu te aștepta ca cu încărcătorul original sa se încarce în 30 de minute, oricum în 2 ore e încărcat.

| Teodora_Diana_1996 a răspuns:

Ori este o problema cu bateria, ori cu incarcatorul. Eu am j5 si aveam 1% seara si dimineata aveam 0%. nu mintlaughing mi am luat baterie noua, incarcator nou. am schimbat vreo 3 incarcatoare si pana la urma a mers cu un incarcator de la Lenovo si dupa cu unu original Samsung.