| ionel27ro a întrebat:

Am o tableta Lenovo tab3 cu Android 4.4.4 kitkat si de ieri am observat ca in partea de sus pe spate mi se incalzeste si se blocheza.Am scos cardul de memorie si am realizat ca tableta se raceste si functioneza din nou normal.Acum stau cu cardul de memorie (Kingston) scos pentru a putea umbla normal pe tableta.Mentionez ca pe cardul de memorie am toate programele instalate in tableta pentru ca tableta aceasta imi permite sa mut tot ce instalez.Dau funda celui care ma ajuta sa scap de aceasta problema.Multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| vatacostinsilviu a răspuns:

Este prea mare cardul de memorie pune in tableta unu de cat suporta tableta ta