| Nyk_Nykutzu_1999 a întrebat:

Am o tableta Serioux S746 si nu stiu cu se reseteaza?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

In cazul in care ai android si poti sa o startezi in setari /privacitate/restabilire date fabrica.
in cazul in care nu poti sa o startezi ca sa intri in meniu, apesi butonul start si volum+. sau buton start si volum-
depinde de fabricant. trebuie sa incerci diverse combinatii de start si volum si uneori butonul retroces, sageata aceea curba.
bafta.

| Nyk_Nykutzu_1999 explică (pentru gelu1970):

Dar nu are butoane de volum

| gelu1970 a răspuns (pentru Nyk_Nykutzu_1999):

Ai reusit sa faci reset?
spui ca nu are buton volum+ -
e prima data cand aud asta de o tableta

| Nyk_Nykutzu_1999 explică (pentru gelu1970):

Da chiar nu are, are decat puton oprire pornire

4 răspunsuri:
| gaby202000 a răspuns:

Meniu android > setari > securitate > restaurare setari din fabrica sau ceva gen. Sau in engleza settings > security > factory reset.