| Eduard_Bunescu_1998 a întrebat:

Am o tableta utok si mi-am descarcat un program cu parola cu model si am uitato cum procedez Sa o fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Daca ai butoane de volum si home la tableta poti incerca o combinatie de taste.vol+power.Incearca sa dai o resetare. Daca nu merge nici asa incearca cu un soft, dar vezi pe pagina lor oficiala de la utok daca gasesti ceva, daca incerci alte flashuri de pe net posibil sa ii strici secventa de boot-are si sa nu mai porneasca tableta. Daca esti din Bucuresti iti recomand sa intri pe www.servicetelefoane.ro si sa iti faci o programare.Stima.