| Villy09 a întrebat:

Am observat ca la anumite telefoane,cand trimiti un mesaj normal,nu pe facebook sau altceva, iti apare acolo semnul ala acela ca mesajul a fost vazut de persoana la care l-ai trimis.Eu am un Samsung Galaxy S2 mini, imi puteti spune va rog ce sa fac ca sa imi apara si mie asa?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile de la mesaje si activeaza Raport livrare.Vei sti de fiecare data cand trimiti mesaj daca persoana respectiva l-a primit.

| Villy09 explică (pentru darrio2007):

Imi spui te rog si unde sunt setarile astea? Am intrat cam peste tot si nu gasesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Villy09):

La mesaje.Setari.

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Din cate stiu este doar la iphonethinking

| Dxi a răspuns:

Cred ca tu te referi la aplicatia Whatsapp. doar acolo, cand trimiti un mesaj, iti apar acele semne de "vazut". oricum, la iphone nu apar asa mesajele, apar pe niste casute albe si verzi. ia-ti aplicatia si ai sa vezi.

| maxcalin a răspuns:

Numai unele telefoane au optiunea asta.happy