| Hoicea a întrebat:

Am Orange fova. telefonul meu este blocat in meniul principal si touch-ul nu functioneaza, pot doar sa il blochez si sa il deblochez. vreau sa stiu cum pot sa il opresc, sau sa il scot din situatia asta

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea inchide telefonul, trebuie sa folosesti butonul de volum down si butonul de on/off si ai optiunea de restart (reboot sistem now) pe care trebuie sa o selectezi.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Daca este in garantie du-te la un centru Orange cu facture si garantia sa il trimeata in service. daca nu ai asa ceva du-te la un service si vezi ce zic baieti