| TinKode123 a întrebat:

Am pierdut un Iphone acum cateva zile intr-un taxiu, am icloud dar domnul acela la inchis, nu am nr lui de telefon nu stiu nr masinii stiu doar firma, intrebarea mea este daca pot afla imei de pe contul de icloud, aa da si nici cutia la el nu o am telefonul era sh.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Ai comandat acel taxiu, sa vina undeva? S-ar putea sa aiba la firma lor un istoric al locurilor masinilor, si pe unde s-au dus. nu stiu sigur. Poti suna la firma sa vezi ce zic ei.

| TinKode123 explică (pentru crytical):

L-am luat dintr-o statie de taxiuri. si el nu o dat prin statie, ma gandeam sa merg la firma sa spun comanda de unde si pana unde si asa il gaseam imediat. oricum o sa ma duc prin oras, am aflat pe unde sta el cu taxiu si o sa vorbesc cu el sa ne intelegem daca nu ma duc si la firma si la politie il dau si afara mai face si puscarie.

| Alex5620 a răspuns:

Mai bine ii suni, le spui cam cum arata soferul...