| anonim_4396 a întrebat:

Am porcaria asta veche de Ericsson, vreau sa ascult radio, si-mi cere nu stiu ce! Spuneti-mi exact ce vrea si cum arata chestia aia... Eventual de unde pot cumpara... Mersi. http://shareimage.ro/viewer.php?file=8e6m56d4ggzbytab6q5 .jpg

Răspuns Câştigător
| adrykiba a răspuns:

Eu foloseam numa mufa castile imi erau stricate si le-am taiat.Mai incearca prin magazine trebuie sa gasesti una care se potriveste.Ti le-as fi dat pe ale mele dar le-am lasat in Ro.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Castile frate, baga castile!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Mdaaaaaaaaa... se pare ca nu am castile care trebuie... sad

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Si nici nu stiu care trebuie, ca am fost azi la un service si au incercat vreo 2, dar n-a mers niciuna...