| Meow7654678 a întrebat:

Am primit acum ceva timp un mesaj de la Cosmote despre niste beneficii in plus la activarea unei extraoptiuni cu 6 euro.
Am pierdut mesaju' ala si nu mai stiu ce trebuia facut, era ceva cu "Share"...Stie cineva?

1 răspuns:
| Astaroth36 a răspuns:

Păi te ajut eu daca vrei.
Când ai activat o extraopţiune cu 5euro sau 6euro sau chiar şi mai mult cu un sms gratuit la 120 primeşti la activarea extropţiuni cu 5euro primeşti în plus 80 de minute naţionale, iar la activarea extropţiuni cu 6euro primeşti în plus încă 125 de minute naţionale şi internaţionale dar acum nu mai este valabilă activarea opţiuni share gratuit la extraopţiunea cu 6euro dacă totuşi vrei să primeşti a cel bonus trebuie să ai pe lângă 6euro încă 2euro pentru acordarea beneficilor în plus (opţiunea share), opţiunea share este disponibilă gratuit numai la extraopţiunea cu 5euro care se numeşte Play free S, iar extraopţiunea ceea cu 6euro se numeşte Play free M.
Acum ai înţeles?