| Florin458 a întrebat:

Am primit aseara cateva mesaje pe whatsapp, insa nu le-am citit.Intre timp am dezinstalat aplicatia,iar astazi am reinstalat-o din nou, doar ca mesajele nu mai sunt. Aveti idee daca si unde pot fi gasite?

3 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Nu-s

| johnbucuresti a răspuns:

Cand te legi la interent cu noul whatsapp o sa te intrebe daca vrei sa iti trimita inca o data mesajele attach-ate... poze...
Daca nu merge vezi ca WHATSAPP-UL EXISTA SI ON-LINE Adica in pagina direct de pe computer poate daca il accesezi asa o sa gasesti acolo toate logarile arhivele

| Florin458 explică (pentru johnbucuresti):

Am dat restore conversation, s-a incarcat, iar apoi cand am intrat in program, la "chats" este gol, nici urma de mesaje anterioare.