| mirunamyru a întrebat:

Am primit azi un Ipad 4 (sigilat....nou) dar nu mi se deschide! oare de ce?

8 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Baga-l la incercat poate este descarcat

| bogdiy a răspuns:

Poate ii descarcata bateriawinking funda?

| terminallyCapricious a răspuns:

Trebiue sa il tii la incarcat 12 ore, abia apoi se va deschide

| mirunamyru explică (pentru terminallyCapricious):

Esti sigur/a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mirunamyru):

Da,asa trebuie safaci cu orice tableta Apple dar fii atenta : daca nu va functiona nici dupa asta, inseamna ca te-ai facut cu o macheta si trebuie sa te duci inapoi de unde ai cumparat-o si iti vor da ei alta.

| razboinicu2016 a răspuns:

Du-te la reprezentanta cu el, nu-l repara singur

| Vetisan_Vasile_1991 a răspuns:

L-ai pus la incarcat happy

| mirunamyru explică:

L-am bagat la incarcat de vreo o ora si ceva si nu reactioneaza deloc...