| natural a întrebat:

Am primit de la Orange un mesaj"Pentru a efectua apeluri si a nu pierde numarul Orange reincarca inainte de 14/03/2014." chiar imi expira numarul maine? Sau zic ei doar asa ca sa.ti reincarci. Multumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu iti expira numarul maine si nici posibilitatea de a face apeluri, daca ai scris bine data de 14/03/2014, este vorba de 14 martie.

| natural explică (pentru Ioandelasal):

Pfff da...e martie...nu stiu de ce ziceam ca maine. oboseala asta.Mersi!happy

| buium a răspuns:

E adevarat ce zic ei, chiar iti pierzi numarul, am patit-o si euwinking

| Ale25x a răspuns:

Sa lamurim situati se aproprie perioada de gratie deci mai concret pe 3 martie iti expira cartela iar doi numarul tau va fi inactiv vei primi doar apeluri

| Gio11 a răspuns:

E posibil sa iti expire numarul daca nu iti incarci pana maine si eu am primit tot asa odata un mesaj dar mi-am incarcat in acea zi si nu am mai primit nu sunt sigura ca iti expira dar ca sa nu risti mai bine il incarci... sper ca te-am ajutat