| tal4556 a întrebat:

Am primit mesaj ca optiunea se reactiveaza in 4 zile daca am 5€ in cont. Trebuie doar sa platesc si se activeaza singura, fara sa mai trimit mesaj la ei?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Corect! Daca ai 5 euro (poti sa incarci si online daca ai card) se incarca singura. Daca, insa te duci la cei care dau asemenea bonuri sau cartele, ei pot sa-ti bage optiunea direct. Nu stiu la ce firma ai (Orange sau Vodafone!) dar mergi la o reprezentanta si gata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei si întreabă i.

| cfrtobias a răspuns:

Cumperi cartela si bagi cod si dupa nu folosesti de numai ai din optiunea cealalta ca altfel se duce credit si se reactiveaza de ai 5 euro