| oldschoolrom a întrebat:

Am primit mesaj de la Cosmote pentru prelungire de contract. Contractul meu la ora actuala este de 8.02 € si am in cont la Cosmote 43 € (din pretul fara TVA) la achizitionarea unui nou telefon mobil. As vrea sa trec la abonamentul Cosmote Free S si sa-mi iau telefonul Samsung S7562 Galaxy S Duos care este Cosmote-ul din Cora. As dori sa stiu si eu cat ma costa acest telefon la prelungirea de contract?

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Intra pe cosmote.ro si vezi acolo, daca nu suna la ei, sunt cei mai in masura sa iti spuna toate detalile.