| Chrlls a întrebat:

Am primit un mesaj gol pe telefon de la 1807227349301611221034 stie cineva ce inseamna? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Guvernul are nevoie de tine, numarul reprezinta probabil niste coordonate. E timpul sa salvezi lumea laughing Glumesc, probabil e o eroare sau ceva asemanator, nu exista un asemenea numar de telefon.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Stiu ca nu exista, de aceea am intrebat, ma gandeam ca i s-a mai intamplat cuiva.

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

N-am idee ce ar putea sa le declanseze, dar nu raspunde si nu suna numarul. Majoritatea numerelor de genul te taxeaza daca raspunzi. Sterge-l si gata.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Extraterestrii laughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

O sa faca experimente pe tine, sa nu ma uiti daca devii super erou laughing

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Nu te uit laughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Sa nu mori totusi laughing planeta are nevoie de tine

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Fix de mine are nevoie planeta laughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Toata lumea are rolul ei pe piatra asta plutitoare. Cred. Nu stiu foarte sigur. Dar intelegi tu ce vreau sa zic laughing Pregateste-te sa fii recrutat.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Poate vine Dean si ma i-a cu el sa particip la vanatoarelaughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

A Supernatural reference, thank Chuck laughing Daca e un demon care vrea sa te atraga intr-o capcana? Oricum ar fi, saluta-l pe Crowley din partea mea, ceva imi spune ca la el o sa ajung la capat de drum.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

laughing toti ajungem acolo

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Mai exista bine in lumea asta laughing Cred ca inca mai sunt unii ca Bobby.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

laughing greu de crezut

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Eu cred. My faith in humanity is not lost. Just a little bit confused.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

A mea nu prea mai e.

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

De ce? Soarele inca rasare, nimic nu e pierdut.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Mda... e bine totusi ca rasare macar soarele. Fiecare cu parerea lui, eu sunt mai pesimista asa laughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Viata e detestabila, dar daca tot sunt pe planeta asta, de ce sa nu profit. Cum zicea Vergilius in Eneida "Flectere si nequeo superos Acheronta movebo".

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Ai si tu dreptate. Sa inteleg ca tu crezi in rai, iad etc?

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Nu neaparat. Dar imi place sa ma mint cu ideea ca mai exista ceva, undeva, unde ajung dupa ce inchid ochii permanent.

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

Te simti mai linistit/a daca crezi ca exista ceva dupa moarte?

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

Nu, dar m-as plictisi daca nu ar fi nimic laughing

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

laughing si eu m-as plictisi. eu sunt plictisita si acum, dar cand o sa mor laughing

| Jimtheghost a răspuns (pentru Chrlls):

O sa fii fantoma smug

| Chrlls explică (pentru Jimtheghost):

laughing daca tu zici, asa sa fie laughing

28 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Înseamnă că un prost sau o idioată aveau chef de glume laughing

| Vodkainmyass a răspuns:

Imi pare, vei muri in cateva zile.

| Chrlls explică (pentru Vodkainmyass):

sad trist, te voi lua si pe tine