| MariaMaia879 a întrebat:

Am pus pe cineva sa ma sune si ii zicea " numar este blocat pentru apelurile de sosire " ea are cartela de Orange si eu telekom...dar daca ma suna altcineva merge...ce sa fac?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este o setare in telefonul tau. Nu stiu cum este meniul tau (practic ele sunt diferite) dar mergi la un specialist care sa vada. Nu poate fi de la cartele.

| andreit05 a răspuns:

Probabil este activata o functie in telefonul tau care blocheaza apelurile de la o persoana/numere private.