| Alex_Tuta_1977 a întrebat:

Am pus un model de blocare la Vodafone smart 2.Varul meu a incercat sa il deblocheze pana cand mi-a aparut:"Prea multe incercari gresite introdu contul google pentru deblocare,(dar am internetul oprit si imi spune ca parola sau emailul sunt gresite)'Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Dupa 30 de sec isi revine si poti face din nou modelul sau dai mai jos unde cere contul google si vei gasi acolo PIN si pui PIN-ul 1234 de ex sau ce ai pus tu...