| DonGiani a întrebat:

Am resetat telefonul din fabrica, am un Samsung s8 si nu pot sa mai instalez Instagram, igtv și google earth, imi zice ca dispozitivul nu este compatibil cu aplicația pe google play store. De ce face așa?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Cea mai posibila cauza, e ca inca nu si-a facut update-urile dupa resetare, am patit sa dau resetare si sa nu pot deschide nici pozele, totul s-a rezolvat dupa actualizarea la soft, intra in setari la actualizare telefon si vezi daca esti la zi.