| Eduard2017 a întrebat:

Am S3 neo și când țin apăsat pe butonul home îmi scrie " Android sistemui s-a oprit" și se blochează singur după ce dau ok căci este singura opțiune. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Dai o reformatare. Nuti va mai face asa.e un virus ceva pe telefon sau pe cardul care il ai in el

| Eduard2017 explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Nu am niciun card si i-am dat resetare din fabrica dar tot asa face

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru Eduard2017):

E din Android atunci. du-te la un centru gsm sa tyil face in caz de nu stii(ii bagi androidul iarasi) e ceva din el.o problema din "bibilica"lui.