| LTAA a întrebat:

Am Samsung J5 2016 si un Tab 4 10.1. Merita schimbate pentru un A3 2017?
Tableta nu prea o folosesc si J5 mi se pare cam mare ca sa il pot folosi lejer. Alt telefon mai mic la Samsung gasesc doar J3 2016, care este slabut.
A3 2017 are protectie la apa si Always on.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as da.

| LTAA explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| rtvgewrdv a răspuns:

Nu merita schimbul pe un A3, deaorece a3 este asemanator cu j3, acelasi procesor aceiasi camera, poate androidul sa fie alta versiune in rest is aceleasi.J5 este cu mult Ok decat A3.

| 316613 a răspuns:

Eu nu as face aceasta schimbare. În primul rand, sunt o tabletă si un telefon pentru un telefon.
In al doilea rand, telefon J5 mi se pare mai bun decat A3
Daca tu vrei asta, poți sa o faci