| cfrtobias a întrebat:

Am Samsung s5 mini si la 100% incarcat cu led verde daca scot si bag iar se incarca si apare cu led rosu oare bateria e stricata si de ascult muzica si Facebook de la 100% pana la vreo 90% se descarca mai repede oare ce ziceti e bateria stricata un pic?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E clar, ai dreptate, "e bateria stricata un pic"

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De câți ani ai tel-ul?

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Pai eu de 1 an maxim da era a altuia apoi nu stiu

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

E mai bun un acumulator sau baterie? am postat mai sus un link

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Telefonul tău e s5 mini și tot aia scrie și pe acc. deci sigur că e bun

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Pai acumulator tine mai mult ca parca e diferenta intre baterie?

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Bateria e de fapt acumulator (admite incarcare/descărcare)

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Pana la urma de iau de pe eMAG ce zici sa cumpar acumulator sau baterie parca asta ar fi bun https://www.emag.ro/......DXZCFSBBM/

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

E tot una, maestre!

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Pai de e tot una de ce nu scrie baterie?

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Ceartă-te cu eMAG!

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Asa ar trebui laughing de cumpar vreau de calitate sa imi tina

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Succes

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Mersi

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

E clar, ai dreptate, "e bateria stricata un pic"

| cfrtobias explică:

Https://www.emag.ro/......DXZCFSBBM/ asta parca ar fi baterie pana la urma tine mai mult normal e 2100 mAh

| Ivanov27 a răspuns:

Salut, sincer nu cred ca este o problema majora de care sa te ingrijorezi pentru ca telefonul are cativa ani de cand a aparut, daca in viitor vei observa o scadere a duratei baterie majora poti sa o inlocuesti.

| cfrtobias explică (pentru Ivanov27):

Pai de asta ma gandeam poate sa inlocuiesc de nu e bine da totusi ceva nu e bine ar trebuie sa apara led verde de bag inapoi si e 100% nu led rosu