| Plm10000p a întrebat:

Am scapat in apa un j7 2017. L.am scos din apa imediat si dupa cateva minute l.am bagat in orez dar totusi nu il pot inchide si touchscreen.ul nu functioneaza. Mai sunt sanse sa mearga apoi?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu cât eviți mai mult service, cu atât cresc șansele de al arunca la gunoi.

| Uvox a răspuns:

Da, sunt ceva sanse. Dar trebuie sa stea in orez câteva zile.

| TTSP a răspuns:

Daca e uscat, esti si tu uscat pe mana, si touchscreen-ul tot nu functioneaza, probabil e dus. Du-l la service, daca tot nu isi revine, sa nu se strice si mai tare.