| anonim_4396 a întrebat:

Am scapat telefonul pe jos, galaxy s3, i-a sarit carcasa, s-a inchis, iar cand am incercat sal deschid din nou, am vazut ca se deschide, dar ecranul ramane negru. din ce cauza este? Cat m-ar costa sa-l repar. Multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM ce defect are? rolling on the floor
Posibil să fie un defect intern, un contact de la display, sau chiar display-ul defect, etc.
Trebuie să mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare!
Abia apoi, după ce se constată defectul, ţi se va putea indica un preţ orientativwinking

Toate cele bune.

| Tibucanu_Cosmin_1997 a răspuns:

Probabil s-a spart display-ul (cel mai probabil).Te va costa in jur de 400-500 lei