| Giuliano24 a întrebat:

Am scapat telefonul s-a spart si a afectat si butonul HOME am iphone 5s numai merge nici amprenta, ce pot face? se poate repara?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-a spart, nu ai ce sa repari, trebuie sa schimbi piesele sparte si abia atunci sa vezi daca mai merge.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Se poate repara, dar cu banii pe care ii dai la un service mai bine mai pui ceva si iti iei unul nou.

| EduardEPC a răspuns:

Il poti duce in service sau daca ai norocul sa-l mai ai deschis poti adauga butonul virtual