| alexxy9832 a întrebat:

Am scris de prea multe ori codul pe un telefon si acum mi s-a blocat. Ce pot face sa il deblochez?

Răspuns Câştigător
| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Daca vorbest de codul de blocare la android trebuie resetare din fabrica, daca ai gresit codul pin de prea multe ori suna la *100# si cauta la PUK si introdu nr tau de telefon...

2 răspunsuri:
| Soldier92 a răspuns:

Codul pin, sau cod pentru telefon?

| Ionut_Dragan_1992 a răspuns:

Suni de pe alta cartela la serviciul relatii cu clientii si afli codul PUK pentru numarul tau de telefon si deblochezi cartela...