| claussss a întrebat:

Am si eu cateva intrebari despre windows phone.

1. Nokia lumia 820 si HTC windows phone 8s au acelasi soft adica (windows phone 8 )? daca nu este la fel spuneti-mi diferenta intre ele.
2. De une pot descarca aplicatii, jocuri pe HTC windows phone sau pe Nokia lumia 820?
3. HTC 8s este un telefon bun, rezistent?
4. Merita sa-mi iau un telefon cu windows?
5. Spuneti-mi cate ceva despre aceste 2 telefoane si pe care din ele sa-l aleg (eu as prefera HTC), stiu ca lumia 820 are camera mai mare dar alte detalii m-ar interesa nu camera ci aplicatiile si rezistenta telefonului (Detaliati).
Astept raspunsuri, va multumesc! DAU FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Telefoanele cu windows nu sunt bune...ia-ti android de ce crezi ca HTC si Samsung se axeaza pe android