| AdelinaAdee55 a întrebat:

Am și eu nevoie de ajutor.
Deci... am primit un telefon de la o ruda dar telefonul era al ei și mi l-a dat mie, când l-am primit era descarcat și l-am băgat la încărcat.. în fine după aceea mi-am băgat în el cardul meu și când l-am aprins mi-am băgat codul pin și nu ma lasa să îl deblochez nu mergea și nu știu de ce. Cum îl pot debloca va rog spuneti-mi

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți l-o fi dat de defect

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai probabil ca te intreaba codul de deblocare a ecranului nu al cartelei! Intreaba-ti ruda cum il debloca cand era la ea.

| Vvistula a răspuns:

Vorbeste cu ruda si intreab o de coduri pe care le-a bagat pe telefon