| KrisizZ a întrebat:

Am si eu niste intrebari despre Samsung Galaxy S3 Neo :
- s3 neo sau s3 normal (telefonul il folosesc mai mult pentru jocuri )
- cum ruleaza jocurile precum Asphalt 8, Real Racing 3, Spider-Man 2 etc
- cum navigheaza pe internet?
- pe magazin play gaseste orice aplicatie? ( am mai avut un Allview Viper S iar cand cautam pe magazin jocuri precum Asphalt 8, Gta Sa, Gta vice city etc nu apareau )
- dupa cateva luni de utilizare are lag sau merge bine?
- am vazut pe yotube ca ruleaza foarte greu gta san andreas dar intrebarea este cum ruleaza la low si cu toate satarile la 0?
Multumesc anticipat, dau funda celui ce-mi raspunde la toate intrebarile.

Cine are acest telefon vreau niste informatii pe privat ( Skype, Facebook ).

Răspuns Câştigător
| Just4Joker075 a răspuns:

Eu am s3 neo si sunt multumit de el, il am de un an jumate si inca imi mergi bine, chiar perfect as putea spune, si jocurile imi ruleaza bine, cand intru pe net merge bine, nu are lag deloc

2 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Parerea mea s3 neo.