| Andreea_Diana_1997 a întrebat:

Am si eu o curiozitate: am Huawei ascend y350, iar atunci cand vreau sa-mi instalez o iconita de pe COCOPPA imi da o eroare legata de faptul ca nu are cum sa fie afisate pe interfata telefonului meu....va rog, e urgent

1 răspuns:
| Daria9700 a răspuns:

Nu stiu care este problema...dar iti zic din proprie experienta...Este plina de VIRUSI aplicatia si o sa iti mearga telefonul in slow motion de o sa iti vina de fiecare data sa il arunci pe geam! :*