| Pleyboy98 a întrebat:

am si eu o intrebare am instalat android 4.2.2 pe telefonul galaxy ace plus 7500 si nu merge fotocamera si radio FM poate careva sa imi dea o parere

3 răspunsuri:
| Mitza_Mihai_1997 a răspuns:

Nu cred ca este de la android... Poate nu ai destula memorie pe telefon.

| Pleyboy98 explică (pentru Mitza_Mihai_1997):

Mie fotocamera si radio nu mi se arata in menu am incercat sa o descarc de pe play store dupa ce am instalat-o imi da eroare deci momoria din telefon si memoria card nu sunt pline

| Mitza_Mihai_1997 a răspuns (pentru Pleyboy98):

Atunci inseamna ca versiunea andoridului, pe telefonul tau, are buguri...