| heAdgN a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am vazut ca la Digi Mobil este o ofera destul de buna la 3 euro.
Extraoptiunea spune asa :
Nelimitat minute in reteaua digi (mobil si fix)
300 minute nationale si internationale
Nelimitat Internet mobil.
Intrebarea mea este :
Minutele nelimitate le pot vb si in Telekom sau mi se ia din cele nationale?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Nelimitat minute in reteaua digi (mobil si fix)"
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

Telekom NU este acelaşi lucru cu Digi :)
Deci, NU poţi folosi minutele nelimitate din reţeaua Digi în ALTĂ reţea!
Pentru convorbiri în Telekom ţi se scad minute naţionale.

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai cu cei care au Digi, bagi oferta de 5€ si se extinde la toate retelele, dar trebuie sa ai telefon 3G liber altfel nu poti sa folosesti cartela lor

| LTAA a răspuns:

Nu iti fa nicun abonament la Digi, sunt cei mai tari la pacalit.
Au lansat Optim 4, cu toate nelimitate si au incheiat un contract cu Vodafone prin care sa le utilizeze retelele unde nu e Digi. Totu mergea ca uns, cand TEAPA! au limitat datele mobile pe antenele Vodafone la doar 100 de Mb!