| 1123456789 a întrebat:

as vrea sa cumpar un iPhone 4s cum as putea vedea daca e furat sau nu? Sa il intreb daca are cont iCloud si daca imi da resetare la telefon cand il cumpar?

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Pe langa asta, daca vei cauta pe Google vei gasi foarte multe lucruri interesante. https://www.google.ro/#q=cum+verificam+daca+un+iphone+este+replica+sau+nu
adica verifici daca merge wifi, icloud si multe altele :)

| Shizuo a răspuns:

Poti si tu sa ii dai resetare dupa ce il cumperi sau sa il duci la un gsm sa ti-l rezolve ei.

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Trebuie doar sa ii ceri sa te ajute cu aceasta problema si el va face totul in continuare. Daca acesta nu este un specialist in acest domeniu poti contacta unul si te va ajuta poate chiar la un pret cat mai mic.