| mimialinaeu a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot activa internetul pe un Samsung galaxy s..nu merge in nici un fel ajutati ma...multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde în ce reţea eşti şi dacă ai abonament sau cartelă prepay!

Precizează aceste informaţii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt unele telefoane la care nu merge sa activezi internetul.
Daca nu merge, nu merge!
Ia-ti alt telefon la care merge.
Te pup!

| Timeea2001 a răspuns:

La unele telefoane nu merge in niciun fel sa activezi internetul, asa am patit si eu.Nu il pot activa nicidecum. Daca vrei net ar trebui sa-ti schimbi telefonul, ca sunt si telefoane care nu pot avea net.

| Memesita a răspuns:

Poate sa-ti faci setarile de pe net de la Orange thinking