| Ionut7743 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au folosit programul de reînnoire a foliei alien surface.
Stiu ca trebuie predată curierului folia veche si sticluță cu spray. Dar nu stiu cum trebuie sa i le predat. Adica pe ce pun folia dupa ce o dau jos de pe telefon si in ce pun si sticluța ca sa le predau curierului

2 răspunsuri:
| SergiuAndrey95 a răspuns:

Cum este această folie? Este mai rezistentă decât una de sticlă? Scuză-mă că nu are legătură cu întrebarea ta, dar mă intersează și pe mine acest tip de folie. Mulțumesc pentru înțelegere!

| Ionut7743 explică (pentru SergiuAndrey95):

Eu sunt foarte mulțumit de ea, o folosesc de ceva timp, am si schimbat.o de două ori, tine la zgarieturi si l.am si scăpat de vreo 2 sau 3 ori si e ok, iti recomand