| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare referitoare la cartela cosmote. Am o colega care are Frog si net nelimitat atunci cand o incarca. Eu am vibe si n-am gasit optiunea asta. Care ma puteti lamuri, sau ajuta sa am si eu treaba asta cu netul nelimitat, imi cumpar si alta cartela daca este necesar, numai sa fie.Va rooog, funda!:**

Răspuns Câştigător
| Corasonsalvaje a răspuns:

Oferta este la cartela frog. Extraoptiunea este frog enjoy si se activeaza cu 5 euro.Du-te la un centru cosmote si cere o cartela frog cu numar care este gratis si apoi reincarc-o cu 5 euro(costa 28, 5 lei).Da mai eset valabila oferta pentru ca mi-am schimbat eu numarul acum o saptamana si mi-am luat alta cartela frog. Dupa ce bagi creditul dai mesaj cu A sau un mesaj gol la 6222 si ti se activeaza extraoptiunea. Daca nu merge suni la *100# si urmezi instructiunile.Si asa ai 3000 de min in cosmote 3000 mersi in cosmote 75 min nationale 75 msg nationale, nelimitat in frog si netul nelimitat toata luna.Te pup

| jessikz0r a răspuns (pentru Corasonsalvaje):

Uhh multam, fix raspunsul pe care-l vroiam! :**

2 răspunsuri:
| QwyQwy a răspuns:

Oferta asta este doar la cartela frog.dar nu stiu daca se mai poat activa la cei care nu o au deja