| 123098lolol a întrebat:

Am si eu o mica mare problema cu a mea tehnologie...

Am iPhone, iPad si iPod, pe toate acelasi cont de AppStore, dar nu merge sa downloadez nimic prin Wi-Fi, decat prin 3G sa incep, sa dau oprire si apoi se continua downloadarea cu Wi-Fi. Mentionez ca pe alt iPhone acelasi cont functioneazam dar conectat la alt router... Toate iPh pe care am incercat actualul cont cu routerul meu nu functioneaza. Ce as putea face sa isi revina? Mentionez ca am facut update pe iPhone sa vad daca aceasta este problema si tot nu functioneaza.

Apare "Conectare imposibila" cu Wi-Fi si cu 3G apare sa pun parola.

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ce iphone ai? si ce ipad? si ce ipad?laughing

| 123098lolol explică (pentru davidtm):

IPhone 4, 32
iPad 2. 16
iPod 3, 64

| davidtm a răspuns (pentru 123098lolol):

Aha,le-ai cumparat sau le-ai capatat? esti norocos sa ai asemenea gadgeturi, dar iti trebuie si ceva mai multi banisori pentru elelaughing

| 123098lolol explică (pentru davidtm):

Bineingeles ca le-am cumparatwinking mai bine zis parintii le-au cumparat

| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns:

Problema este în WiFi router-ul tău, părerea mea, verifică cu un alt iPhone să download-ezi de la WiFi router-ul tău, și dacă nu merge atunci am dreptate happy

| 123098lolol explică (pentru Bajereanu_Iulian_1993):

Nu, nu functioneaza, dar contul merge pe al router la download. Deci trebuie schimbat.