| Cysero a întrebat:

Am si eu o mica problema la telefon, nu mi se mai aude telefonul, nu mi merge muzica pe el, nu merge sa vorbesc la telefon cand este pe difuzor iar cand tastez nu se aude, insa daca bag castile se aude muzica, pot sa vorbesc si la telefon( pot sa vb la telefon chiar daca nu am castile bagate dar sa nu fie dat pe difuzor)
Mi s-a mai intamplat chestia asta inainte insa daca opream telefonul sinil aprindeam iar mergea, insa acum nu mai fuctioneaza aceasta varianta
Ce as putea face,

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Duci telefonul la un service sa repare contactul difuzorului sau sa-l schimbe.