| Stefan_Ursachi_1986 a întrebat:

Am si eu o mica problema: mi-am pus o optiune cu 250 de mb si in care spunea ca am si acces nelimitat pe m.facebook.com,m.yahoo.com etc. Dar cand le accesez imi consuma din mb. Cum fac sa am acces gratis pe acestea?

2 răspunsuri:
| anonymous1sau1nu a răspuns:

In ce retea? eu nu cred ca exista asa ceva. poate au spus-o ca sa cumpere lumea optiunea...eu unu nu cred

| Stefan_Ursachi_1986 explică:

In Orange. E posibil. Am un prieten caruia i s-au terminat mb si poate intra. El foloseste aplicatia facebook si functioneaza