| ZaineaM a întrebat:

Am si eu o poroblema cu telefonul, scum am observat, cand dau pe muzica sau pe yt pe un videoclip nu se aude nimic, in schimb cand ma suna cineva soneria se aude si se aude si sunetul de la notificari gen mesaje, cand sun pe cineva daca las pe modul normal nu ma aude nici el si nu il aud nici eu, daca dau pe difuzor ne auzim reciproc, aa da, si cand bag castile la fel, nu se aude nimic

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca folosesti youtube in browser atunci ai grija sa nu fie dat pe mute. Daca folosesti aplicatia atunci incearca sa intri in Setari la aplicatii, alegi youtube si dai clear data si reincerci, daca nu merge nici asa atunci incearca sa dai Unninstal updates si dupa sa ii faci iar update sau un eventual restart la telefon, cateodata merge si asta. Bafta!