| Mayweather a întrebat:

Am si eu o problema. Am cartela Cosmote si pana acum 5 minute totul mergea ok. Acum nu mai pot sa trimit mesaje sau sa sun pe cinvea, dar pot primii mesaje si pot fii sunat. Ce fac?

5 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Poate ai uitat sa reincarci ci ai intrat in perioada de gratie!

| tr3ig a răspuns:

Sincer si mie mi se intampla azi dar nu mai am credit nu mai am minute nu mai am nimic big grin asa ca nu pot sa verific sa vad ce si cum big grin. voi credit aveti pe tell? minute aveti pe tell? mesaje aveti pe tell? ce aveti cartela sau abonament. daca este abonament este posibil sa fie ceva probleme de la ei, din ce localitate sunteti poate va cazu releu si nu mai aveti semnal.

| BrD a răspuns:

Frate nu va inteleg. Si tu si inca multi altii ati postat problema asta. Eu nu inteleg cum de stiti ca puteti fi sunati desi nici unul nu puteti suna. laughing

| Parisblue a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie acum, nu stiu ce este.

| CrazzzyA a răspuns:

Eu zic sa o dai pe Vodafone laughing