| Lluu a întrebat:

Am si eu o problema. Am un telefon Samsung Galaxy A50 2019 si mi-a aparut notificare "A fost detectata umiditate in incarcator/port USB. Inainte de a incarca dispozitivul, asigurati-va ca acesta este complet uscat. Uscarea portului poate necesita un anumit timp" imi apare asa de 3 zile...l-am uscat și tot imi apare...pot să îl încarc doar dacă îl sting

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil o resoftare va rezolva problema! Daca este in garantie trimite-l in service!

| cfrtobias a răspuns:

Folosesti cumva baterie externa? cand iti apare? sau nu ai scapat in apa? eu am avut problema asta de la bateria externa l-am dus inapoi si o dat altul si era ok