| EduardGabriel4498 a întrebat:

Am si eu o problema cand intru pe profilul meu de pe telefon imi arata asa Cronologie, Prieteni, si la Photos scrie "No photos to sohow" si nu pot intra in album sa vad pozele, ce are?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Incearca sa intri de pe alt browser, sau descarcati aplicatia pentru mobil speciala, Facebook. Daca nu, uita-te la conectiunea la net. Poate fi prea slaba si sa nu aiba putere incat sa iti arate imaginile deoarece sunt prea mari. Funda?

| FanLenovo a răspuns:

Foloseste aplicatia Facebook de pe Google Play si conecteaza-te la contul tau.

Daca nu erai conectat la contul tau inseamna ca nu ai putut vedea pozele din cauza restrictiilor de genul Only-me / Friends / Friends of Friends.