| Alex_3707 a întrebat:

Am si eu o problema cu noul telefon este un smartphone si nu stiu ce mi-a venit de l-am inchis si l-am deschis iar si de atunci nu mai functioneaza butonul home dar el functioneaza adica vibreaza cand il apas dar nu ma duce inapoi l-am si resetat ca in fabrica si tot nu merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Deci... Spunele parintilor, asta e s-a stricat, nu esti tu vinovat, doar ai garantie! Preferi sa ai telefon stricat doar ca sa nu le zici! Sunt facute in china!

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

La garantie cu el fara drept de apel se mai strica ca na,,, sunt facute pe banda

| perladunarii a răspuns:

Mergi la service cu el, daca zici ca e nou probabil ai si garantie deci o sa il repare gratuit!

| Alex_3707 explică (pentru perladunarii):

Pai da e nou il am de vreo 3 saptamani dar nu m-as duce cu el ca nu as vrea sa afle parinti abia l-am luat si l-am si stricatlaughing as vrea sa fac singur dar in fine nu ma deranjeaza functioneaza perfect dar asa ca sti chestie ca era mai bine si cu buton...El de functionat functioneaza nu stiu poate i-am facut ceva am debifat ceva nu stiu ca el vibreaza normal cand il apas dar nu face nimic. mersi oricum

| Alex_3707 explică:

Gata am rezolvat am mai dat o data resetare ca in fabrica si acu vad ca merge nu stiu ce avea mersi oricumhappy