| Bucur_Andreea_1973 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu este Samsung pe sina si cand vreau sa apelez sau sa primesc apeluri trebuie sa dau pe spicar ca altel nu se aude vocea persoanei cu care vorbesc cum pot sa fac sa-l repar sau nu mai este bun treuie sa-l arunc

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Te-ai asigurat ca volumul nu este dat la minim? poate are difuzorul o problema, mai bine te-ai duce la un service cu el, oamenii de acolo stiu mai bine ce sa faca :d

1 răspuns: