| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Iphone 4... am facut un cont pentru el pentru care am si platit dar cand incerc sa actualizez aplicatii in App Store in loc sa imi ceara parola de la contul facut de mine imi cere parola lui... si cand intru la icloud nu pot sa ii deloghez contul care era pe telefon! daca ma poate ajuta cineva cu un sfat va multumesc!

1 răspuns:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Intra pe Apple.com si conecteaza-te la contul tau.Dai "remove card" si dupa schimba parola.Ar trebui sa functioneze big grin