| TheBigWolf a întrebat:

Am si eu o problema cu un Nokia lumia 620, wp8, recent, mi-am activat la abonament internetul webnwalk, si cand incerc sa accesez orice browser imi da eroarea http 403 forbidden error, am incercat toate browserele posibile si nu merge, in schimb pe aplicatii gen facebook, forsquare, whatsapp merge fara nici o problema! aveti idee ce as putea sa ii fac?

3 răspunsuri:
| CryssCS16 a răspuns:

Pai ar pute fi o eroare din profil.incearca sa-l schimbi.

| TheBigWolf explică:

Problema cu webnwalkul pe windowsphone a fost rezolvat de cei de la cosmote acum 4 luni!