| Nicolae_Cosmin_1983 a întrebat:

Am si eu o tableta Navitel t500...am uitat modelul de deblocare si pot sa il introduc gresit de zeci de ori,nu imi ofera varianta"forget pasword" ori ceva recuperare cont. Nu pot nici sa il formatez, nu am buton de home sa intru in menu cu home si butoanele de volum. Help pls

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce cont sa recuperezi? Este modelul introdus de tine pentru deblocarea tabletei. Pe care trebuia sa-l retii. Nu e cine stie ce formula matematica. Mergi cu ea la un service pentru deblocare.

| roanunt a răspuns:

Poti folosi butonul de Power si Volume UP.